EMMA LÆNESTOL, grøntonet plys, 20. århundrede.

224657. EMMA LÆNESTOL, grøntonet plys, 20. århundrede.

Højde på ryglæn 81, bredde 58 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 680