Kommode, såkaldt Haupst-stil, 20. århundrede.

224285. Kommode, såkaldt Haupst-stil, 20. århundrede.

Fineret i mahogni og andre træsorter, stenplade, dekoreret med bronze. Længde 80, bredde 44, højde 75 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 851