GULVVAS, stentøj, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, sign.

224279. GULVVAS, stentøj, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, sign.

Højde 39 cm.

Ridser, bund med mindre produktionsfejl.
Tilføjet 2014-12-10: muligvis skåret mund.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 39 cm.

Antal besøg: 809