KATARINA SÖDERBERG. olie på lærred.

2240866. KATARINA SÖDERBERG. olie på lærred.

Abstrakt komposition, signeret 45x65 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 424