IVAN HOFLUND. Portræt, 2 stk, olie på Panel og tegning.

223976. IVAN HOFLUND. Portræt, 2 stk, olie på Panel og tegning.

Tegning signeret Ivan Hoflund, 49 X 30 cm Olie på Panel, tilskrevet Hoflund 48 X 34 cm.

Tegning ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ivan Hoflund (1887–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besøg: 1.478