ANDERS NILSSON. Olie på Panel, heste ved solnedgang, signeret.

223945. ANDERS NILSSON. Olie på Panel, heste ved solnedgang, signeret.

Størrelse 30x36 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 30x36 cm.

Ingen anmærkninger.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.362