BARTON LIDICE-BENES. "MIDAS TOUCH".

2239299. BARTON LIDICE-BENES. "MIDAS TOUCH".

Signeret, dateret 1982, collage/blyant på papir, arkstørrelse ca 69x49 cm.
Proveniens: Anders Tornberg Galleri, Lund.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Tema

A collection of contemporary art: Part 2

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 1.350