EN TYSK BORDPLADE DAMPMOTOR.

EN TYSK BORDPLADE DAMPMOTOR.
2238383. EN TYSK BORDPLADE DAMPMOTOR.

Stationær lodret motor med levende damp på støbejernsbase, stemplet 'Union' påført varemærke på stempelhus.
45 cm høj x 13 cm bred x 13 cm dyb.

Overfladerust og mærker Fremstår komplet men ikke garanteret.
Mangler brænder.
Der mangler små stykker dekoration.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mangler brænder.

The Auction Hub
Antal besøg: 746