2236801. JUPP JOHANNES LÜCKEROTH. Maleri, 'Vision', 1990.
Jupp Johannes Lückeroth (1919-1993), maleri, 'Vision', mixed media på lærred, 1990. Abstrakt komposition i rød og blå, signeret, dateret og betitlet på bagsiden, 38x28cm.