JUPP JOHANNES LÜCKEROTH. Maleri, 'Vision', 1990.

2236801. JUPP JOHANNES LÜCKEROTH. Maleri, 'Vision', 1990.

Jupp Johannes Lückeroth (1919-1993), maleri, 'Vision', mixed media på lærred, 1990. Abstrakt komposition i rød og blå, signeret, dateret og betitlet på bagsiden, 38x28cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 853