STØBEJERNSVÆRKTØJ, 5 stk.

STØBEJERNSVÆRKTØJ, 5 stk.
2236432. STØBEJERNSVÆRKTØJ, 5 stk.

Donut pander, 2 stk.
Diameter ca 18 cm, og, 18,5x19 cm.
Stegepande.
Diameter ca 18 cm.
Pot, Hevang, Norge.
3,5 l.
Gryde, emaljeret, støbejern, Husqvarna.
Højde ca 8 cm.
Længde ca 22 cm.

Brugsslitage, samt ridser og hakker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Donut pander, 2 stk.
Stegepande.
Diameter ca 18 cm.
Pot, Hevang, Norge.
3,5 l.
Højde ca 8 cm.
Længde ca 22 cm.

Antal besøg: 355