GULVLAMPE, 5-armet, messing, 1950'erne.

223596. GULVLAMPE, 5-armet, messing, 1950'erne.

Forgyldt messing med marmorbund. 170 cm. Stemplet EHAB på foden.

Alders slid. Ikke funktionstestet. Ny strømledning skal trækkes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.681