KNALLERT, Apollo/Motorette/Bell rock, 1950'erne.

2235936. KNALLERT, Apollo/Motorette/Bell rock, 1950'erne.

Grundlæggende en Crescent 2000 fikseret med en Zündapp motor & tank under sadlen i stedet for i lyset. Apollo blev købt ud af Crescent (Nymans), deraf samarbejdet.
Hjelm medfølger, 950 gram, M58, Jet No 1.

Mærker, ridser, slitage.
Ikke funktionstestet.

Tema

Mopeds and moped parts

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærker, ridser, slitage.
Ikke funktionstestet.

Tema

Mopeds and moped parts

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.848