Heinrich Müller, maleri, portræt.

2235759. Heinrich Müller, maleri, portræt.

Heinrich Müller, maleri, portræt, olie på hardboard. Afbildning af en ung mand med frakke og hat, læser avis, i sideprofil, signeret nederst til højre, 19x13cm (31x24,5cm).

Mindre farveafskalning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farveafskalning.

Antal besøg: 740