CYKEL, 26 tommer, beach cruiser model med Coca Cola reklame.

2235509. CYKEL, 26 tommer, beach cruiser model med Coca Cola reklame.

26 tommer hjul.
Gearløs, fodbremse.

Ødelagt sadel.
Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

26 tommer hjul.
Gearløs, fodbremse.

Ødelagt sadel.
Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.910