SPISEBORD, "Moment", Niels Gammelgaard, Ikea.

2234991. SPISEBORD, "Moment", Niels Gammelgaard, Ikea.

Længde ca 200 cm, bredde ca 80 cm og højde ca 71,5 cm.
Bestil i metal, skive i matteret glas.

Brugsslitage, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.203