OSKAR BERGMAN. Akvarel, Sign o dateret 1959.

223492. OSKAR BERGMAN. Akvarel, Sign o dateret 1959.

56 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

56 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besøg: 996