BORDLAMPE, "Bumling", Anders Pehrsson for Ateljé Lyktan.

223379. BORDLAMPE, "Bumling", Anders Pehrsson for Ateljé Lyktan.

Messing. Højde 61 cm.

Slitage, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Messing. Højde 61 cm.

Slitage, ridser, pletter.

Antal besøg: 1.194