LARS KNUTE. Figurscene, olie på lærred, signeret-80.

223354. LARS KNUTE. Figurscene, olie på lærred, signeret-80.

121 x 202 cm, omskrivning efter Ilja Repin.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.399