LYSLAMPE, støbejern, tre ben, orientalsk, 20. århundrede.

223291. LYSLAMPE, støbejern, tre ben, orientalsk, 20. århundrede.

Diameter 42, højde 50 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 42, højde 50 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.617