BOGSKAB, senere del af det 20. århundrede.

223093. BOGSKAB, senere del af det 20. århundrede.

Valnød, valnøddefiner Bredde 100, dybde 37, højde 179 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 871