RING i 18K gult guld med turmalin.

223072. RING i 18K gult guld med turmalin.

Signetring med firkantskåret turmalin 10x10 mm Ringstørrelse 15,8 mm Stemplet 18K, K9 (1960) K&EC (Ceson Guldvaru AB), G (Gøteborg) Vægt 13,3 gram.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 3.055