GAETANO SCIOLARI. LOFTSLAMPE, 1970'erne.

2230627. GAETANO SCIOLARI. LOFTSLAMPE, 1970'erne.

Forgyldt metal og skåret glas.
28x51 cm. (Højere) Flere lys, glaslampeskærmene kan fjernes for at sætte pærerne.

Metal med oxidation, små fejl. Gamle ledninger, vi ved ikke om det virker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 420