CINEMA CHAIR, første halvdel af det 20. århundrede.

222880. CINEMA CHAIR, første halvdel af det 20. århundrede.

Ryghøjde ca 90,5 cm.

Brugsslitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde ca 90,5 cm.

Brugsslitage, mærker.

Antal besøg: 1.164