TOM WESSELMANN. Efter "Lulu", offset, trykt signatur.
2228403. TOM WESSELMANN. Efter "Lulu", offset, trykt signatur.
Tom Wesselmann, efter, "Lulu", offset litografi, begrænset oplag á 450, arkstørrelse 50 x 70 cm, plade signeret nederst til højre, nummereret med blyant nederst til venstre 440/450, bomuldspapir, nederste højre prægningsstempel.
Ramme ca. 54 x 74 cm.
Ramme ca. 54 x 74 cm.