- SOFABORD - akryl/messing/glas.

2226688. - SOFABORD - akryl/messing/glas.

ottekantet form på fire buede ben med kuglefødder, to niveauer hver med indsatsglasplade, HxLxB: ca 45x150x100cm, bordplade ca 133x85cm.

Brugsspor og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor og ridser.

Antal besøg: 780