SHOWCASE, sen imperium. Anden halvdel af 1800-tallet.

22264. SHOWCASE, sen imperium. Anden halvdel af 1800-tallet.

Fineret i mahogni. Fire skuffer. Længde 222, bredde 77, højde 242 cm.

Skader. Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader. Dele mangler.

Antal besøg: 1.495