MARC CHAGALL. Bog, "Chagall Lithographe III", 1969.

2226310. MARC CHAGALL. Bog, "Chagall Lithographe III", 1969.

2 originale litografier, omslag og frontispice Charles Sorlier/Fernand Mourlot, Éditions André Sauret.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besøg: 771