KAMFERKISTA, orientalsk, figurer i relief, 20. århundrede.

222616. KAMFERKISTA, orientalsk, figurer i relief, 20. århundrede.

Udskåret indretning, skuffeindsats. Messing beslag. Højde 47, længde 87, bredde 43 cm.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, stød.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 907