ARKIVMØBLER, første halvdel af det 20. århundrede.

222573. ARKIVMØBLER, første halvdel af det 20. århundrede.

Egetræ. Længde 31,5, bredde 29, højde 22,5 cm.

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.301