LESZEK PIASECKI. Pløjning, olie på lærred, signeret.

222547. LESZEK PIASECKI. Pløjning, olie på lærred, signeret.

61 x 91 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 91 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.495