MARTIN LINDSTRÖM. Mixed media, signeret og dateret 1963.

222472. MARTIN LINDSTRÖM. Mixed media, signeret og dateret 1963.

Landskab. Ca. 37x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Martin Lindström (1894–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab. Ca. 37x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besøg: 642