RAGNAR FALK. Interiør, olie på lærred, sign.

222428. RAGNAR FALK. Interiør, olie på lærred, sign.

49x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ragnar Falk (1903–1977)

Få foretaget en gratis vurdering!

49x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ragnar Falk (1903–1977)

Antal besøg: 743