Sidebord, træ, Kina.

Sidebord, træ, Kina.
2224159. Sidebord, træ, Kina.

Sidebord, træ, Kina. Konstruktion af glaseret træ med stivede ben og to mellemniveauer, dekorativt gennembrudt hele vejen rundt, H.73cm, L.40.5cm, B.30cm.

Alderssvarende tegn på slid og slid, glasurslitage, delvise ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!
2224159. Sidebord, træ, Kina.

Antal besøg: 239