BUS, træ, midten af det 20. århundrede.

222407. BUS, træ, midten af det 20. århundrede.

Længde 41 cm, bredde 9 cm, højde 11 cm.

Brugsslitage, let skrå forhjul, en fastgørelseskile til taget beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.707