VÆGUR, "American Clock", Jerome & Co. Midten af det 19. århundrede.

222327. VÆGUR, "American Clock", Jerome & Co. Midten af det 19. århundrede.

Urkasse med mahognifiner, længde 39, bredde 10,5, højde 66 cm.

Brugsslitage. Mærker. Rapport. Ikke funktionstestet.

Nøgle tilgængelig.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle tilgængelig.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 6.370