EN SAMLING AF GLAS MIKROSKOP STUDIESLASER.

2222739. EN SAMLING AF GLAS MIKROSKOP STUDIESLASER.

Midten af det tyvende århundrede, indeholdt i to papkasser, af G Ryder & Company Ltd. stemplet med bred pil, den første 5 58, den anden 7 61.
Viser patologiske og andre prøver inklusive hud, øjne og tænder, urinveje osv.
Cirka 80-100.
Og en slide-kasse af træ med ca. 80 elevdias, alle annoterede og med kartotekskort.

Ikke samlet.
Ikke garanteret.
Som set.
Æsker med ujævnheder, mærker og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 80-100.

Ikke samlet.
Ikke garanteret.
Som set.

The Auction Hub
Antal besøg: 446