DUNLOP LEDNING, legetøj, dåse.

2222575. DUNLOP LEDNING, legetøj, dåse.

Mærket "T688" foran. orange, hjulene mærket "Dunlop Cord".
Længde 19,5.

Brugsslitage, ridser, farvetab, buler. Virkede ikke på tidspunktet for katalogisering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 19,5.

Antal besøg: 929