CURT OLSSON. olie på Panel, komposition, sign.

222001. CURT OLSSON. olie på Panel, komposition, sign.

Olie på Panel, signeret 62 x 78 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 13.016