ETIENNER, 2 st, 1800-tallet.

ETIENNER, 2 st, 1800-tallet.
221995. ETIENNER, 2 st, 1800-tallet.

Jeg og Alm. Højde 96, bredde 59, dybde 19 cm.
Resp højde 92, bredde 60, dybde 22 cm.

Knop mangler på egehylde, knop knækket på elmehylde, pletter, Brugsslitage, ældre revne på elmes nederste hylde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 948