Sæt , mest brocher, inklusive sølv, 20. århundrede.

22180. Sæt , mest brocher, inklusive sølv, 20. århundrede.

4 brocher i sølv, blandt andet i form af en blomst i emalje.
8 brocher i forskellige modeller og designs.
2 vedhæng, herunder i form af fisk i sten.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.684