Stort spisebord.

Stort spisebord.
2217034. Stort spisebord.

Stort spisebord, firkantet stålrør, sort/beige Mål: H. 75 cm. B. 150 cm. T. 100.

Alderssvarende stand med brugsspor, buler, skrammer og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
2217034. Stort spisebord.

Antal besøg: 331