KNALLERT, Tomos/Puch, lyseblå, 1960-62.

2216226. KNALLERT, Tomos/Puch, lyseblå, 1960-62.

Kilometerstand 5826 km, Original motor og original sadel medfølger.
Hele knallerten er bygget af Puch MS 50 dele i Jugoslavien.
Kan ses i auktionslokalet.

Køreklar og kører godt ifølge sælger. Nøglen mangler. Ikke prøvekørt af auktionsorganet. Veteran halveret uden anmærkning. Nye Continental dæk. Original lak. Brugsslitage. Nyere Puch motor. to-trins fodkontakt sandsynligvis fra 1963.

Nøgler mangler.

Tema

Vehicle auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Kan ses i auktionslokalet.

Nøgler mangler.

Tema

Vehicle auction

Antal besøg: 8.112