ANDERS HEDENBERG. olie på lærred, signeret Anders Hedenberg -08 ef Olof Nelson, Landskab.

221615. ANDERS HEDENBERG. olie på lærred, signeret Anders Hedenberg -08 ef Olof Nelson, Landskab.

26 x 45 cm.
Anders Hedenberg (1839-1916).
Signeret 1908.
På bagsiden: Olof Sager-Nelson (1868-1896)."No 101 Göteborgs Museum". "Kopi af Anders Hedenberg 11 / 11-08.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

26 x 45 cm.
Anders Hedenberg (1839-1916).
Signeret 1908.

Ingen anmærkninger.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 2.598