PERE SANROMÀ MAÑÀ. landudsigt.

2215780. PERE SANROMÀ MAÑÀ. landudsigt.

Olie på lærred Signeret og dateret 1969. På bagsiden, signeret og dateret og med etiket fra VII Bienal de Bellas Artes de Sabadell 59x92 cm.

Lidt løst stof. Stel i malet træ, med skader.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 766