KISTA, orientalsk, 20. århundrede.

22155. KISTA, orientalsk, 20. århundrede.

Udskåret dekoration af figurscenen. Længde 100, bredde, 50, højde 47 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.462