2214354. CARTIER Santos, armbåndsur, 30 mm.
30x30 mm Guld på stål Stålled Foldespænde Automatisk Datovindue Brugt safirkrone Sagsnummer 296193452 Der medfølger et ekstra led.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti, Brugsslitage, ridser.
Auctionet fine art sale