DAVID LINDH. olie på Panel, signeret.

2214318. DAVID LINDH. olie på Panel, signeret.

Rammemål ca 41 x 49 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca 41 x 49 cm.

Antal besøg: 406