RULLKLAFFS SEKRETÆR, Bröderna Gustavsson, Markaryd.

221415. RULLKLAFFS SEKRETÆR, Bröderna Gustavsson, Markaryd.

Højde 97 cm, Dybde 40 cm, Længde 89 cm.

Brugsslitage, låsestempel mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.501