CAMERA, Leica DBP, Ernst Leitz, Wetzlar, Tyskland.

2213027. CAMERA, Leica DBP, Ernst Leitz, Wetzlar, Tyskland.

Ingen. 822956 Linse Elmar f=5 cm 1:3,5, Nr. 1427099 Senere linsecover.

Brugsslitage Mindre del af yderkappen mangler Ikke gennemgået.

Tema

Leica

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Leica

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 4.449