MADELEINE HATZ (født 1952), komposition.

2208962. MADELEINE HATZ (født 1952), komposition.

Mixed media på papir foret på lærred. Signeret og dateret 1994 a tergo. Cirka 24 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 929